Adres

Kancelaria Radcy Prawnego Marta Rolirad
ul. Kazimierza Wielkiego 15 lok. 8A
50-077 Wrocław

Godziny pracy

Od poniedziałku do piątku od 8 do 16

Email

biuro@kancelaria-rolirad.pl

Staramy się być dostępni dla każdego. Dlatego też mając za priorytet zadowolenie Klienta, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym możliwe jest również ustalenie terminu spotkania poza wyznaczonymi godzinami pracy Kancelarii.

Formularz kontaktowy

Administratorem danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) jest Kancelaria Radcy Prawnego Marta Rolirad, ul. Kazimierza Wielkiego 15 lok. 8A, 50 - 077 Wrocław.

Wysyłając zapytanie poprzez formularz kontaktowy, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana zapytanie i/lub przygotowania oferty współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do sporządzenia odpowiedzi i/lub przygotowania oferty współpracy. Przysługuje Pani/Panu m.in. prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych.

Niniejsza strona ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi reklamy prowadzonej przez Kancelarię działalności.

© 2024, Wszelkie prawa zastrzeżone